Hakkımızda

Hakkımızda

Burası size hakkımızda birçok şey anlatıyor fakat yine de sizi ağırlayıp yüz yüze tanışmaktan memnuniyet duyarız.

Hakkımızda2024-01-27T20:02:39+03:00

Hakkımızda

Biz kimiz?

Bölgenin Rakipsiz Tek Sigorta Mağazası
Hızlı, kaliteli ve ekonomik hizmet sunma, müşteri odaklı, kolay ulaşılabilir olma anlayışı ile her geçen yıl hızla büyüyen şirketimiz, kendisini geleneksel sigorta acentelerinden farklı olarak, sigorta mağazacılığı şeklinde konumlandırmış, insan kaynağı ve teknolojiye yatırımlar yaparak, hizmet verdiği her alanda en iyi olma hedefiyle, bölgenin rakipsiz tek profesyonel sigorta mağazasıdır.

  • Güvenilirlik: Uzun deneyim ve güvenilir şirketlerle müşterilere güvence.

  • Hızlı ve Etkili Hizmet: Hasar anında hızlı çözümler sunma önceliği.

  • Müşteri Memnuniyeti: Şeffaf iletişim, kaliteli hizmet ve müşteri odaklı yaklaşım.

Müşteri Memnuniyeti

Güvence ve Hızda Öncü Sigorta Acentesi

Şenpolat Sigorta, deneyimli kadrosuyla güvenilir çözümler sunan, hızlı ve etkili hizmet anlayışıyla müşteri memnuniyetine odaklanan bir sigorta acentesidir.

50B

Bireysel Müşteri

99%

Memnuniyet Oranı

Sıkça Sorulan Sorular

Merakınızı gidermek ve size yol göstermek için iletişim kurulabilecek tüm kanallarda aktifiz.

Hangi sigorta şirketleriyle çalışıyorsunuz?2023-10-23T13:22:47+03:00

Batuhan Sigorta; AKSigorta, Ethica Sigorta, Ray Sigorta, Allianz Sigorta, Quick Sigorta, Anadolu Sigorta, Neova Sigorta, Türkiye Sigorta, HDI Sigorta, Madgeburger Sigorta, Aveon Sigorta, Gri Sigorta, Koru Sigorta, Şeker Sigorta, Sompo Sigorta, gibi güvenilir şirketlerin acenteliğini yapmaktadır.

Hasar durumunda nasıl bir süreç izliyorsunuz?2023-07-10T06:50:19+03:00

Hasar anında hızlıca harekete geçerek doğru aksiyonları alıyoruz. Deneyimli kadromuz, müşterilerimizin mağduriyetini en aza indirmek için çözüm odaklı çalışmaktadır.

Sigorta poliçeleriyle ilgili nasıl bilgi alabilirim?2023-07-10T06:50:54+03:00

Sigorta ihtiyaçlarınıza yönelik detaylı bilgi almak ve çözümlerimiz hakkında bilgi edinmek için web sitemizde gezinmeye devam ededebilir, telefon veya e-posta yoluyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İnovasyon

Teknolojik inovasyonlarla öne çıkıyoruz!

Şenpolat Sigorta, sektördeki en son teknolojileri kullanarak müşterilere yenilikçi çözümler sunan bir sigorta acentesidir.

  • Dijital platformlar üzerinden hızlı ve kolay poliçe işlemleri.

  • Veri analitiğiyle sigorta ihtiyaçlarını tespit eden özelleştirilmiş çözümler.

  • Kazaya anında müdahale için hızlı bildirim ve konum paylaşımı özelliği.

Gerçek Sonuçlar

Sizden Gelenler

Şubeye gitmeden işimi bir telefonla istediğim gibi hallettiğim güler yüzlü çalışanların olduğu vizyon sahibi bir işletme ☺️ ayrıca Betül Aktekin hanıma da ilgisi alakasından ötürü teşekkürler bu işin vakkosu sizsiniz 👍

Volkan Akçomak

Merhaba, Sigortacılıkta bence üst düzey hizmet,geri dönüşler olsun ilgi,alaka,mükemmel..özellikle HİLAL hanım başta olmak üzere bütün Şenpolat Sigortacılık çalışanlarına çoook teşekkür ederim. İstanbul da yaşıyor çok sigorta şirketi var ama ben onları tercih ediyorum ve çok memnunum,,iyiki varsınız, kolay gelsin…

Nuğman Kalafat

Uygun, kaliteli ve güvenilir. Günü yaklaşan sigortam için günler öncesi iletişime geçtiler. İşim olduğunu söylediğimde verdiğim saat diliminde sektirmeden tekrar tekrar iletişime geçtiler. Gerçekten erzurumda en iyisi diyebilirim. Betül hanıma ilgi alaka ve güler yüzü için teşekkürler. Ellerinize sağlık şenpolat sigorta.

Ömer Tümen

Öncelikle merhaba yıllardır kendileriyle çalışıyorum araçlarımın sigorta işlemlerinde gösterdikleri kolaylık ve Allah göstermesin kaza durumunda prosedür işlemler hakkında bilgi vermeleri gerçekten taktiri hakeder durumda.Özellikle bizim araçlarımızın sigorta işlemlerinde yardımcı olan Tuğçe hanıma ayrıca teşekkür etmeden geçemeyeceğim gerek hanımefendi tavrı anlayışlı olması sabırla bilgi vermesi ve herşeyden önemlisi halden anlar tavrı ile sıkıntı yaşamamanız için verdiği bilgiler doğru adreste olduğunuzu gösterir nitelikte.

Murat Cavdar

Hilal hanıma trafik sigortamın yapılması sürecinde vermiş olduğu destek bilgi ve yardımları için kendilerinin işi ve müşteri memnuniyetine verdiği önemden çalışma özverisinden dolayı teşekkür ederim. Şenpolat sigortayıda çalışınlarından ve iş çözümün kolaylığından dolayı tavsiye ederim iyi günlerde çalışmak dileğiyle.

Çağlar Karaçam

Yıllardır aracım ile ilgili sigorta işlemlerini Şenpolat sigorta ile gerçekleştiriyorum. Çalışanlarından Hilal hanıma sunduğu müşteri memnuniyeti ve çözüm odaklı yaklaşımı için teşekkür ederim.

Semih Cakir

Şu anakadar tek memnun kaldığım acente profosyenel kadrosuyla özellikle betül hanım müşteriye güler yüzü on numara çok teşekkür ederim Şenpolat sigorta

Erkan Köse

Go to Top